Jdi na obsah Jdi na menu
 


Parodie: Krev, jitrnice a almara

10. 3. 2007

Když si dám jitrnici uvidím krev a jdu zvracet do almary...

Je tu další parodie. Nyní další téma: opět Narnie. Letopisy Onanie: Krev, jitrnice a almara. Heslo parodie můžete vidět na začátku stránky (Když si dám jitrnici, uvidím krev a jdu zvracet do almary...) - toto heslo napodobuje heslo z knihy (Je zpousta dvěří, ale jen jedny vedou do jiného světa...).

Tato parodie je filmová a stejně jako např. u Pár Pařmenů. Skvělý dabing propůjčili postavám neznámí lidé... Jména zatím vypisovat nebudu.

Ukončení dodělávání této parodie se plánuje na září tohoto roku (2007). To znamená, že se na této parodii teprve dělá a prý to má být opravdu kus.

Děj:

Lupinka (Lucinka), Erdmund (Edmund), Ruzyna (Zuzana) a Svetr (Petr) Plivensiovy (Pevensiovy) neradi opouští svou domovinu E55. Kvůli náletům zvetovaných robotů za účelem získat heroin utekli k doktorovi Horibilusovi (Kikre). Jednoho dne je Svetr chtěl všechny snízt a tak se Lupinka chtěla schovat do almary v jedné z Horibilusových pokojů. Náhle se však objeví v zemi jménem Onanie, kde zlá feťačka Kadis (Jadis) uvrhla kouzlo na Onanii - věčný heroin. Všude kam se kouknete heroin...

Takový příběh určitě rozesměje každého...

Připravte se na senzační, šokující a fantastický příběh plný nudných fórů. Do vašich DvD přehrávačů časem příjde Letopisy Onanie: Krev, jitrnice a almara.

K obrázku: Lucinka se ptá: "To vy jste tady vypěstoval tu marihuanu???"

                  Tumnus odpovídá: "Ticho! Támhle po nás kouká jeden fízl!"Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář